TESLİMAT ve ÖDEME ŞEKİLLERİ

TESLİMAT VE ÖDEME ŞEKİLLERİ

Ödeme Şekilleri

Havale-EFT / Kredi Kartı

İsterseniz siparişinize ait ödemenizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı size gösterilen banka hesap numaralarımıza göndermeniz yeterlidir. Ayrıca güvenli ödeme sistemi IYZICO sayesinde kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartı ile peşin fiyatına 3 taksite kadar imkanınız bulunmaktadır 

Havale Bilgilerimiz:


SERDİMEN REKLAM TANITIM TEKSTİL VE MATB. SAN.TİC.LTD.ŞTİ 

BANKA ADI: İŞ BANKASI-3. SANAYİ ŞUBESİ DENİZLİ
HESAP : 3209 
IBAN NO: TR73 0006 4000 0013 2090 0054 11

Kargo

  • Siparişleriniz, havale seçeneğiyle alınmış ürünlerde banka onayı alındıktan sonra 1-3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde ise teslimat adresinin Denizli’ye uzaklığına göre kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından SRDCONCEPT.COM garantisi ile size teslim edilecektir.
  • Siparişleriniz Aras Kargo ile hızlı bir şekilde gönderilecektir.
  • srdconcept.com'dan yaptığınız tüm yurtiçi alışverişlerde kargo ücreti ödemezsiniz.
  • Belirtilen adreste olmamanız durumunda siparişiniz en yakın Aras Kargo şubesine teslim edilir ve size bilgi notu bırakılır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almanız gerekmektedir. Aksi taktirde siparişiniz SRD concept'e iade edilir. İade edilen siparişinizin tekrar gönderilmesini isterseniz kargo bedeli talep edilecek, siparişiniz karşı ödemeli olarak adınıza tekrar sevk edilecektir.
  • Satın aldığınız bir ürün herhangi bir sebeple stoklarımızda bulunmayabilir.SRDCONCEPT.COM online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Ender de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve bu durumda ürün stoğu tükenebilmektedir.Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.
  • Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

İade ya da Değişim

  • Bir haftalık beğenme garantisi kapsamında müşteri ürünü teslim almasından itibaren 14 gün içinde ürünü geri iade edebilir. Bu geri iadenin sebebi ürünün teknik arızası ya da defosu ise srdconcept.com ürünün ücreti ve kargo bedeli toplamı kadar başka ürün ile değişimi ya da ücret iadesi yapacaktır. Eğer iade sebebi "beğenmeme" ise ücret iadesi ya da başka ürün ile değişim tutarı yalnızca o beğenilmeyen ürünün tutarı kadar olacak olup ürün bedeli harici ödemeleri karşılamayacaktır. Ürün iadesi yapılırken geri gönderime ait kargo bedeli müşteriye aittir.Kargo Gönderimlerinde her türlü krılma,hasar, vb olumsuzluklardan srd concept firması sorumludur.Aynı şekilde iade edilen ürünün kargodaki yaşayacağı kırılma,hasar vb olumsuzluklardan ürünü gönderen müşteri sorumludur.(paketleme çok iyi aynı koruyucu ekipmanlar kullanılarak yapılmalıdır.)İadelerde ürün sağlam hasarsız şekilde srd concept firmasına ulaştığında kargo ücreti kesilerek ödenen para iade edilir.Eğer ürün hasarlı gelirse srd concept firması sorumluluk kabul etmez.ÜRÜNÜ SATIN ALAN MÜŞTERİMİZ BU ŞARTLARI KABUL ETMİŞ SAYILIR. İade ve değişim talepleriniz için bizimle iletişime geçiniz.