Web sitemizden beğendiğiniz ürün ya da ürünleri sepete ekledikten sonra, “Ödeme Sayfası” sekmesini tıklamanızın ardından gerekli olan tüm bilgileri eksiksiz olarak doldurmalısınız. Sonraki aşamada kargo bilgilerinin ardından, ödeme yöntemini seçip siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Havale / EFT ya da Kredi Kartı ile ödeme yöntemlerimiz bulunmaktadır. Kredi kartı ile web sitemiz üzerinden direkt olarak alışverişlerinizde 12 taksite kadar taksit imkanı sunulmaktadır. Havale / EFT ödeme yöntemini seçmeniz durumunda siparişinize ait sipariş kodunu ve ad soyad bilgilerinizi eksiksiz girmenizi önem arz etmektedir. Ödeme yaptığınıza dair dekontu iletisim@srdconcept.com adresine göndermeniz durumunda siparişinizin onaylanma süreci çok daha kolaylaşacaktır. Havale / EFT işlemlerinizin onayı manuel olarak yapılmakta olup onaylama süreci 1-2 iş günü sürmektedir. Kargo süreci, onay sürecinden sonra başlamaktadır.

İleri teknoloji baskı tekniğimiz ile ürünlerimizde kesinlikle solma yapmamaktadır. 50 Yıl garanti süremiz mevcuttur bu süre zarfında solma yaparsa iade edebilirsiniz.

İki haftalık beğenme garantisi kapsamında müşteri ürünü teslim almasından itibaren 14 gün içinde ürünü geri iade edebilir. Bu geri iadenin sebebi ürünün teknik arızası ya da defosu ise srdconcept.com ürünün ücreti kadar başka ürün ile değişimini ya da ücret iadesini yapacaktır. Eğer iade sebebi "beğenmeme" ise ücret iadesi ya da başka ürün ile değişim tutarı yalnızca müşterinin aldığı ürünün tutarı kadar olacak olup ürün bedeli harici ödemeleri karşılamayacaktır. Ürün iadesi yapılırken geri gönderimine ait kargo bedeli müşteriye ait olacaktır.

Siparişinizi tamamladıktan sonra tarafımızdan size bir sipariş onay maili gönderilecektir. Bu mail ile birlikte siparişinizin bize ulaştığından emin olabilirsiniz. Gelen Kutusunu, Gereksiz Klasörünü ve Spam Klasörünü kontrol etmenizi rica ediyoruz. Size böyle bir mail ulaşmadığı takdirde bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Tüm Türkiye'ye Aras Kargo ile ÜCRETSİZ gönderim yapılmaktadır.

Ürününüz kargoya verildikten sonra, belirtmiş olduğunuz adrese göre değişiklik gösterebilmekle birlikte, genellikle Sürat Kargo tarafından 1-3 iş günü içerisinde tarafınıza ulaştırılmış olmaktadır.

Cam tablolar temper işlemi uygulanarak mukavemeti arttırılmış camlara direkt UV baskı yapılarak hazırlanır. Temperli olduğu için diğer camlara göre çok daha dayanıklıdır. Özel kutusunda ve koruma aparatları ile beraber kargoya teslim edilmektedir. Herhangi bir sorun yaşamanız durumunda size yenisini hemen göndermekteyiz.