HAKKIMIZDA

 

SRD concept bir Serdimen Reklam kuruluşudur. Serdimen Reklam  kaliteli üretim anlayışı ve sürekliliğin devamı ilkesi ile, dijital baskı sektöründe 2008 yılında faaliyete başlayan, alanında bir çok ilke imza atan şirketimiz;dijital baskı ve tasarım dünyasında edindiği tecrübeyi, 2019 yılında SRD concept markası ile kurumsallaştırdık.

SRD concept, yaratıcı tasarımların ruhunu günümüz zevkiyle birleştirip, yaşam alanlarınıza keyif katacak dekor ürünlerinin ortaya çıktığı üretim ve tasarım firmasıdır. Farklı fikirleri bir araya getirip, yaratıcı ve sıradanlıktan uzak, kendine özgü bir dokunuş ortaya koymaktadır. Amacımız özgün ve çağdaş tasarımlar doğrultusunda her ürünü kendi kapsamında ve yaşam alanına göre değerlendirerek, estetik ve  şık en iyi ürünleri yaratmaktır.

Çizim ve tasarım hayatın her anında karşımıza çıkan önemli kavramlardır. Aslında tasarım tam olarak insan hayatını yansıtan en güzel örnektir. SRD concept markası ürettiği dekorasyon ürünlerinde size yaratıcılık,sadelik ve incelik özelliklerini sunmaktadır.  Şu anda piyasada olmayan özgün ve sade tasarımlarımızla siz müşterilerimizin zevklerine hitap ediyoruz

Kollektif bir üretim ve tasarım şirketi olarak başladığımız maceramız her gün farklı niteliklerde ürünlerimizin ortaya çıkmasıyla gelişmeye devam ediyor.SRD concept ekibi olarak bugün kullanıcılarımıza seçebileceği veya bizlere yönlendirebileceği özel tasarım ürünlerimizi güvenle ulaştırmaktan gurur duyuyoruz.Zanaatın güncel üretim teknikleriyle birleştiği noktada, SRD concept marka kavramını ve bunu tasarımlarına yansıtmasını iyi bilen uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Haydi, gelin siz de yasam alanlarınızı bizim aracılığımızla daha keyifli kılın……